Nawigacja
Foto chmurka
Przetumacz stron


Dzi jest


Wschd soca: 4:25

Zachd soca: 20:33


Dzie trwa:
16 Godzin 07 minut
I jest krtszy od najduszego dnia o: 2:26

Dzień Edukacji Narodowej 2022
13 października naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły p. Michał Olejnik przywitał zgromadzonych gości i złożył serdeczne życzenia zarówno nauczycielom jak i pracownikom administracji i obsługi oraz wręczył Nagrody Dyrektora za osiągnięcia i sukcesy w ubiegłym roku szkolnym.
Dokonaliśmy uroczystego odsłonięcia wkopanego niedawno Dębu Wybickiego, który został nam przekazany od Dyrektora Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie. Nie mogło oczywiście zabraknąć bogatej części artystycznej, gdzie w rolach głównych wystąpili oczywiście nasi uczniowie.
Był to dzień pełen uśmiechu, wdzięczności oraz szacunku, jakie skierowano dziś w kierunku nauczycieli i pracowników szkoły. Dlatego SERDECZNIE ZA WSZYSTKO DZIĘKUJEMY! Wydarzenie było okazją do spotkania ze znamienitymi gośćmi, ponieważ dziś byli z nami: Poseł na Sejm RP Magdalena Sroka , Gospodarze Gmina Przywidz: Wójt - p. Marek Zimakowski, Przewodniczący Rady Gminy - p. Michał Jasiński, Radny Sławomir Plichta, Doradca Metodyczny Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli p. Piotr Gierszewski, p. Daniel Sieczkowski przedstawiciel Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku, delegacja Rady Rodziców oraz Sołectwa Pomlewa.


Powrt

Ostatnie artykuy
· Rekrutacja · Żagle 2022 · Deklaracja dostępno... · Projekt :Nowe szanse... · BIP SP Pomlewo
Popieramy