Jasełka 2022
Dodane przez admin dnia 10 stycznia 2023 22:58:41
Dziś w naszej szkole w związku ze zbliżającym się świętami odbyły się jasełka. Było uroczyście, podniośle, ale też wesoło i kolędowo i oczywiście z akcentami kaszubskimi.

Tre rozszerzona
Dziś w naszej szkole w związku ze zbliżającym się świętami odbyły się jasełka.
Było uroczyście, podniośle, ale też wesoło i kolędowo i oczywiście z akcentami kaszubskimi. W tym roku bardzo aktywny udział wzięli również w jasełkach nasi nauczyciele! Dziękujemy wszystkim Gościom za obecność, aktywny udział w licytacjach oraz za podarki przekazane od Świętego Mikołaja. A byli dziś z nami: wicestarosta Powiatu Gdańskiego Marzena Biernacka, gospodarz Gmina Przywidz Marek Zimakowski , delegacja Gminy Pszczółki- Maciej Urbanek - Wójt Gminy Pszczółki i wicewójt Piotr Chajewski, Radni naszej Gminy na czele z przewodniczącym Michałem Jasińskim, dyrektor Szkoły w Przywidzu Magda Dryll i przedstawiciele firmy Hydromech i Rady Rodziców.
Serdeczne podziękowania kierujemy dla Bartosza Olejnika -BaltazarDj za to, że mogliśmy skorzystać z 360 stopniowej obrotowej fotobudki, która była dziś prawdziwym hitem wśród uczniów i naszych gości! P.S. sami wiecie doskonale, że nie mogło dziś oczywiście zabraknąć przybysza z dalekiej Laponii - czyli samego Świętego Mikołaja!