Nawigacja
Foto chmurka
Przetumacz stron


Dzi jest


Wschd soca: 7:04

Zachd soca: 15:20


Dzie trwa:
8 Godzin 16 minut
I jest krtszy od najduszego dnia o: 10:17

Jasełka 2022
Dziś w naszej szkole w związku ze zbliżającym się świętami odbyły się jasełka. Było uroczyście, podniośle, ale też wesoło i kolędowo i oczywiście z akcentami kaszubskimi.

Czytaj wicej

Turniej Judo 2022
Kolejne sukcesy naszych uczniów: Lila i Antek zwyciężyli w swojej kategorii wagowej w Mikołajkowym Turnieju Klubu SGKS Wybrzeże Gdańsk w Judo i zdobyli złote medale.

Czytaj wicej

Stypendysta Marszałka Województwa 2022
Miło nam poinformować, że już po raz drugi z rzędu Kuba Gackowski otrzymał prestiżowe stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego dla najzdolniejszych uczniów województwa Pomorskiego. Stypendia dla najzdolniejszych uczniów zostały wręczone podczas uroczystej gali 12 grudnia 2022 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Cieszymy się, że w ten sposób doceniona została ciężka praca Kuby w całym roku szkolnym.

Powrt

Wsparcie Ukrainy XII 2022
Nasza szkoła wraz z Gmina Przywidz, przy udziale GOK w Przywidzu zorganizowała konwój humanitarny, który bezpiecznie przetransportowaliśmy do ukraińskiej Szkoły w Czerniowcach na Bukowinie.

Czytaj wicej

Mikołajki 2022
W naszej szkole pojawili się dzisiaj wyjątkowi goście - na czele rzecz jasna - z MIKOŁAJEM.

Czytaj wicej

Caritas 2022
W dniach 2 i 3 grudnia nasze szkolne Koło Caritas wzięło udział w XXI Ogólnopolskiej Akcji "Tak Pomagam".

Czytaj wicej

Miś Wojtek - w naszej szkole
Naszą szkołę odwiedził ostatnio pewien wyjątkowy miś...

Czytaj wicej

Wycieczka do Malborka 29 XI 2022
29 listopada silną grupą uczniów klas 4-8 pod dowództwem nauczycieli wyruszyliśmy zdobywać Malbork! Na szczęście wszystko odbyło się w sposób pokojowy, ponieważ naszym celem było tylko zwiedzanie zamku - najpotężniejszej twierdzy średniowiecznej Europy.

Czytaj wicej

Koncert pieśni patriotycznych
15 listopada w sali Akwen w budynku gdańskiego zarządu NSZZ "Solidarność" aktywnie uczestniczyliśmy w koncercie pieśni patriotycznych zorganizowanym przez Stowarzyszenie Miłośników Pieśni Patriotycznej przy Szkole Podstawowej Specjalnej numer 26.

Czytaj wicej

Spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel

W poniedziałek 14 listopada odbyło się spotkanie autorskie z p. Anną Czerwińską-Rydel - muzykiem, pedagogiem, autorką książek dla dzieci o tematyce biograficznej, historycznej i muzycznej.

Czytaj wicej

Święto Niepodległości 2022
10 listopada odbył się apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Minęło już 104 lata od odzyskania wolności przez Polskę, po 123 latach nieobecności na mapach świata. Dlatego odczuwając więź z przeszłymi wiekami, czcimy polskich żołnierzy i osoby zasłużone dla naszej ojczyzny.

Czytaj wicej

Ostatnie artykuy
· Rekrutacja · Żagle 2022 · Deklaracja dostępno... · Projekt :Nowe szanse... · BIP SP Pomlewo
Popieramy