Nawigacja
Foto chmurka
Przetumacz stron


Dzi jest


Wschd soca: 4:09

Zachd soca: 20:43


Dzie trwa:
16 Godzin 34 minut
I jest krtszy od najduszego dnia o: 2:00

Praca

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pomlewie informuje, iż dostępna jest oferta pracy na stanowisko sprzątaczki Termin rozpoczęcia pracy 1 sierpnia 2023r.
Szczegóły w sekretariacie szkoły. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu. Składanie ofert do 26 czerwca 2023r.

Czytaj wicej

Poznaj Polskę 2023
Dobra pogoda sprzyja edukacyjnym wyjazdom, podczas których w ramach programu "Poznaj Polskę" uczniowie odkrywają nasze narodowe dziedzictwo kulturalne i historyczne.

Czytaj wicej

Program OLIMPIA
OTRZYMALIŚMY DOFINANSOWANIE DO BUDOWY HALI SPORTOWEJ PRZY NASZEJ SZKOLE!

Czytaj wicej

Powiatowy Konkurs "Rodnô Mòwa" 2023
18 maja odbył się powiatowy konkurs recytatorski literatury kaszubskiej "Rodnô Mòwa". Gmina Przywidz była reprezentowana przez uczniów naszej szkoły.

Czytaj wicej

Dzień Ziemi 22.04.2023
Ziemia to jedyne miejsce do życia, jakie jest nam dane, dlatego my, jej mieszkańcy, musimy zadbać o to, by była domem także dla przyszłych pokoleń. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ziemi.

Czytaj wicej

Gminne Zawody Igrzysk Młodzieży Szkolnej
21 kwietnia Nasi chłopcy wygrali Gminne Zawody Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną i dzielnie walczyli w rywalizacji powiatowej w Pruszczu Gdańskim.

Powrt

Wielkanoc 2023

Powrt

Piotr Jan Ulatowski
5 kwietnia gościliśmy w naszej szkole artystę mającego niezwykły kontakt z publicznością. Piotr Jan Ulatowski to znany i ceniony absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, autor musicali, piosenek, muzyki baletowej.

Czytaj wicej

1 kwietnia 2023
A to psikus! Uczniowie naszej szkoły świętowali Prima Aprilis już wczoraj, ponieważ przyszli do szkoły... w swoich piżamach! Udanego dnia i uważajcie, żeby nie dać się dziś nabrać.

Powrt

Dzéń Jednotë Kaszëbów
Dzéń Jednotë Kaszëbów! 🖤💛 Wszëtczégò bëlnégò! 🖤💛
Dzień Jedności Kaszubów to święto obchodzone każdego roku 19 marca. Upamiętnia pierwszą pisemną adnotację o Kaszubach w bulli papieża Grzegorza IX z 19 marca 1238 r. papież zatytułował szczecińskiego księcia Bogusława I „księciem Kaszub”. W ten sposób Kaszubi pojawili się oficjalnie na kartach historii.

Czytaj wicej

Wsparcie dla młodzieży
Ruszył portal wspierający dzieci, młodzież i rodziców, opiekunów zaniepokojonym stanem zdrowia psychicznego. Zawsze możesz zwrócić się anonimowo po pomoc, która należy się każdemu 🤜🏻🤛🏻 Zapoznaj się.

Czytaj wicej

Ostatnie artykuy
· Rekrutacja · Żagle 2022 · Deklaracja dostępno... · Projekt :Nowe szanse... · BIP SP Pomlewo
Popieramy