Nawigacja
Foto chmurka
Przetumacz stron


Dzi jest


Wschd soca: 4:09

Zachd soca: 20:43


Dzie trwa:
16 Godzin 34 minut
I jest krtszy od najduszego dnia o: 2:00

Stypendyści Wójta 2023

2 marca 2023r. w Urzędzie Gmina Przywidz zostały wręczone stypendia Wójta za wysokie wyniki w nauce uczniom naszej szkoły.

Czytaj wicej

Konkurs Szymanowskiego

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Karola Szymanowskiego dla uczniów szkół podstawowych pod Honorowym Patronatem JM Rektora prof. dra hab. Ryszarda Minkiewicza
W roku 2022 obchodziliśmy 140. rocznicę urodzin i 85. rocznicę śmierci wielkiego polskiego kompozytora – Karola Szymanowskiego. Tego wielkiego artystę stawiamy na piedestale pośród innych polskich kompozytorów narodowych, takich jak Fryderyk Chopin, Stanisław Moniuszko, Henryk Wieniawski, Mieczysław Karłowicz czy Ignacy Jan Paderewski.

Czytaj wicej

Dzień wiosny 2023

Czytaj wicej

Rekrutacja 2023/2024

Czytaj wicej

Dzień Babci i Dziadka 2023

Czytaj wicej

Aquapark - Suntago
W miniony czwartek 26 stycznia w ramach ferii zimowych, nasza szkoła zorganizowała wycieczkę do największego parku wodnego Suntago, niedaleko Warszawy.

Czytaj wicej

Życzenia Świąteczne 2022

Powrt

wigilia 2022
Ostatni dzień przed świąteczną przerwą to czas klasowych wigilii.

Czytaj wicej

Jasełka 2022
Dziś w naszej szkole w związku ze zbliżającym się świętami odbyły się jasełka. Było uroczyście, podniośle, ale też wesoło i kolędowo i oczywiście z akcentami kaszubskimi.

Czytaj wicej

Turniej Judo 2022
Kolejne sukcesy naszych uczniów: Lila i Antek zwyciężyli w swojej kategorii wagowej w Mikołajkowym Turnieju Klubu SGKS Wybrzeże Gdańsk w Judo i zdobyli złote medale.

Czytaj wicej

Stypendysta Marszałka Województwa 2022
Miło nam poinformować, że już po raz drugi z rzędu Kuba Gackowski otrzymał prestiżowe stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego dla najzdolniejszych uczniów województwa Pomorskiego. Stypendia dla najzdolniejszych uczniów zostały wręczone podczas uroczystej gali 12 grudnia 2022 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Cieszymy się, że w ten sposób doceniona została ciężka praca Kuby w całym roku szkolnym.

Powrt

Ostatnie artykuy
· Rekrutacja · Żagle 2022 · Deklaracja dostępno... · Projekt :Nowe szanse... · BIP SP Pomlewo
Popieramy