Nawigacja
Foto chmurka
Przetumacz stron


Dzi jest


Wschd soca: 4:22

Zachd soca: 20:18


Dzie trwa:
15 Godzin 55 minut
I jest krtszy od najduszego dnia o: 2:38

Elektrośmieci 2022

Czytaj wicej

Spotkanie z Anną Czerwińską-Rydel

14 listopada spotkanie z Anną Czerwińską-Rydel autorką książek dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy.

Czytaj wicej

Wywiadówka XI 2022

Powrt

Kiermasz książek 2022

Czytaj wicej

Do hymnu 2022
Z kilkunastu tysięcy szkół podstawowych w Polsce, tylko 300 mogło uczestniczyć w akcji "Do Hymnu" - ogólnopolskim w konkursie organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj wicej

Teatr 2022
24 października pierwszaki wybrały się z wychowawczynią, Renatą Kaczorowską, do Kościerzyny na spektakl edukacyjny w wykonaniu aktorów Teatru Profilaktycznego Alert z Wrocławia pt: " Dorotka po drugiej stronie tęczy"- adaptację klasyki literatury światowej "Czarnoksiężnik z Krainy Oz". Ta przepiękna opowieść pokazała dzieciom jak ważna w życiu jest przyjaźń i wiara we własne siły. Główni bohaterowie pokazali nam również jak bezcennym skarbem jest otaczająca nas przyroda i dlatego trzeba o nią dbać.

Powrt

Dzień Edukacji Narodowej 2022
Dziś w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły p. Michał Olejnik przywitał zgromadzonych gości i złożył serdeczne życzenia zarówno nauczycielom jak i pracownikom administracji i obsługi oraz wręczył Nagrody Dyrektora za osiągnięcia i sukcesy w ubiegłym roku szkolnym.

Czytaj wicej

Ślubowanie 2022
W ubiegłym tygodniu w Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, kontynuując wieloletnią szkolną tradycję, odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów klasy I.

Powrt

Laboratorium Przyszłości
Zestawy do robotyki, drukarka 3D, stacja lutownicza, gimbal, profesjonalny aparat, statywy i oświetlenie fotograficzne to przykładowe innowacyjne pomoce edukacyjne, które wzbogaciły nasza pracownię informatyczna w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Powrt

Sprzątanie świata 2022
23 września odbyła się akcja "Sprzątanie świata". Najpierw Pan Jacek przeprowadził specjalne zajęcia edukacyjne dla uczniów, następnie wszyscy, włącznie z nauczycielami udali się w różne strony Pomlewa, aby wyczyścić fragment naszej planety, zbierając to, co inny człowiek niestety pozostawił... Okolica szkoły, fragmenty lasu, oraz dawny niemiecki cmentarz są czyste, oby jak najdłużej!

Powrt

Wycieczka do oczyszczalni ścieków
W piątek uczniowie z klasy 6 wybrali się na wycieczkę rowerową. Niestety pogoda na wstępie nie napawała optymizmem, więc okazało się, , że na wycieczkę wybrała się najsilniejsza reprezentacja.

Czytaj wicej

Ostatnie artykuy
· Rekrutacja · Żagle 2022 · Deklaracja dostępno... · Projekt :Nowe szanse... · BIP SP Pomlewo
Popieramy