Nawigacja
Foto chmurka
Przetumacz stron


Dzi jest


Wschd soca: 4:25

Zachd soca: 20:33


Dzie trwa:
16 Godzin 07 minut
I jest krtszy od najduszego dnia o: 2:26

Oferta 2022

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pomlewie informuje, iż dostępna jest oferta pracy na stanowisko psychologa. Szczegóły w sekretariacie szkoły. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.

Powrt

Podręczniki do religii

Czytaj wicej

Rok Szkolny 2022/23

Czytaj wicej

Narodowy Program Czytelnictwa

Informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie ze środków budżetu państwa na realizację Priorytetu 3 w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025” w kwocie 3000 zł oraz wkład własny 750 zł. Środki zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia do biblioteki i nowości czytelniczych dla dzieci i młodzieży.
Celem programu jest rozwijanie zainteresowań oraz promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Program będzie realizowany w roku szkolnym 2022/2023.

Powrt

Zajęcia wakacyjne 2022

Czytaj wicej

Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Powrt

Bułgaria - Warna 2022
W ostatnich dniach uczestniczyliśmy w wyjątkowym wydarzeniu Ambasada RP w Sofii / Polish Embassy in Sofia i Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą - Dniach Kultury Polskiej w Warnie z okazji 25-lecia Szkola Polska w Warnie Na czele naszej delegacji, którą tworzyli uczniowie szkoły, Przemysław Malak i Dyrektor Michal Olejnik stał Wójt Gmina Przywidz Marek Zimakowski, wobec którego kierujemy serdeczne podziękowania za wsparcie tej patriotycznej inicjatywy.

Czytaj wicej

Egzotyczne ZOO 2022
Uczniowie klasy 4 i 5 wybrali się na wycieczkę edukacyjno- integracyjną do Egzotycznego ZOO oraz parku rozrywki Mini Golf.

Czytaj wicej

Gniew 2022
Wtorek 7 czerwca był dniem szkolnych wycieczek. Klasy 1, 2, 3 oraz 7 i 8 wybrały się do Zamku Krzyżackiego w Gniewie.

Czytaj wicej

Dzień Dziecka 2022
We wtorek, 31 maja 2022 r., w Przywidzu odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami festynu w byli Energa Operator, Urząd Gmina Przywidz, GOK w Przywidzu.

Czytaj wicej

"nie dla przemocy"
Program „Nie toleruje przemocy !” dla uczniów szkół z naszej Gminy trwa w najlepsze. Zapraszamy uczniów, biorących udział w projekcie do udziału w spotkaniu z Zuzą Jabłońską, polską piosenkarką, finalistką pierwszej edycji The Voice Kids.

Czytaj wicej

Ostatnie artykuy
· Rekrutacja · Żagle 2022 · Deklaracja dostępno... · Projekt :Nowe szanse... · BIP SP Pomlewo
Popieramy